KURUMSAL / ABOUT

HOT TABLE NEDİR?/NEDEN HOT TABLE ?

Cafe, restoran, bahçe, balkon gibi tüm açık alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış Hot Table (Ufolu Masa), saatte sadece 75 krş gibi bir tüketimle tüm ısınma sistemlerine meydan okumaktadır. Cafe, restoran gibi müesseseler için en ideal ısınma yöntemidir. Günümüzde üstten ısıtma sistemleri başağrısı ve birçok hastalığa sebebiyet verebilmektedir. En ideal ısınma şekli alttandır. Günümüzde birçok kişi ayağından rahatsızlanmakta ve birçok ağır hastalığa yakalanmaktadır.

Hot Table (Ufolu Masa), günlük yaşantınızda, eviniz, işyeriniz, balkonunuzda güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

Hot Table, tasarımıyla hem ısıtıcı hem de masa vazifesi görmektedir. O yüzden ayrıca bir ısıtıcı sitemine gerek yoktur. Fan sistemi ile sadece masanızı ısıtmakla kalmayıp, bulunduğunuz ortamı da ısıtmaktadır.

Müşteri yakından ve en doğru açıdan ısıtılır, bu nedenle verimliliği yüksektir, Müşteri varsa kullanılır yoksa kapatılır. Yani masa kazanıyorsa tüketir. Tasarımında düşündüğümüz ayrıntılar müşteri memnuniyetini beraberinde getirecektir.

HOT TABLE (SICAK MASA - UFOLU MASA) ile TASARRUF EDİN!
3 saatlik bir çalışma sonucunda sadece 2,25 TL gibi bir elektrik sarfiyatında bulunan HOT TABLE ( SICAK MASA) bu özelliği ile diğer pahalı ısıtma sistemlerinden daha tasarrufludur.
Yakıt yanması gerçekleşmediği için sıfır CO2 Emisyonu ile tamamen doğa dostu bir ürün olan HOT TABLE (SICAK MASA - UFOLU MASA) sayesinde atık gaz , baş ağrısı ya da koku sorunu ile karşılaşmazsınız.

‘’Mekânınız Sıcaklığı ile Dikkat Çeksin!’’
Isıtıcı sisteminin çalıştırıldığı durumlarda rengi sayesinde mükemmel bir görüntü sağlar, sıcak bir mekan arayan müşterilerin dikkatini çeker ve öncelikli tercihi olur.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ VE ŞEÇENEKLER:
Her türlü ihtiyaca cevap vermesi için tasarlanan HOT TABLE( SICAK MASA) değişik alternatifler ile müşterilerine sunulmaktadır.

Tekli Masa (4-6 Kişilik), Çiftli Masa (6-8 Kişilik), Bistro Masa (4-6 Kişilik) alternatifleri üst tablalı ve tablasız, firmalara özel logolu, prizli, farklı renk ve model seçenekleriyle her türlü isteğe cevap verebilmekteyiz.

Mekânınızın standart masa üst tablasını korumak isterseniz HOT TABLE (SICAK MASA) alt ısıtıcılı aksamını kendi üst tablalarınızla birleştirebilir kurumsal kimliğinizden uzaklaşmadan maksimum konfora sahip olabilirsiniz.

‘’En doğru ısıtma – Alttan Isıtma!’’

Türk Patent Enstitüsü HOT TABLE (SICAK MASA) Test Etti ve Onayladı!
Son dönemlerde yükselen bir trend olan “dış mekanlarda müşteri ağırlama” durumunun getirdiği olumsuzlukları ortadan kaldırmak üzere tasarlanan HOT TABLE ( SICAK MASA) TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ'nün koruması altında olup, gerekli testlerden geçmiştir.

Dış Ortam Isıtıcıları İçerisinde En Şık ve En Tasarruflu Alternatif olan HOT TABLE (SICAK MASA) CE belgeli ve 2 yıl garantilidir. Unutmayın, HOT TABLE (SICAK MASA) müşteriyi sıcak tutar, cironuza ciro katar!

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• 2 mm sac
• Statik Boya
• Karbon Rezistans 1600 - 2000 Watt
• Termostatlı, ortam sıcaklığına göre otomatik ayarlı, açılıp kapanabilen yapı.
• Fanlı
• Rezistans ömrü 6 yıl
• Garanti süresi 2 yıl
• Masa Tablası 70x70 cm
• Kolay montaj
• 125 cm fiş kablo
• Ağırlık 11 kg

WHAT IS HOT TABLE?/WHY HOT TABLE ?

Hot Table that was designed to use in all outdoor areas like café, restaurant, garden, balcony challenges to all heating systems through only 0,10 Euro/hour consuming. It is the most ideal heating method for organizations like café, restaurant. Today most of heating systems cause headache and many diseases. The most ideal heating method is foot heated system.

Hot Table is a safe product that you can use at your daily life, at your home, workplace, balcoon.

Thanks to design of Hot Table, it is both heater and table. Therefore there is no need extra heating system. Thanks to its fan system, it not only heats your table but also protect the environment and cause enjoyable time .
Its efficiency is very high; if there is customer in place it can be used, if there is not it also can be turned off.

SAVE WITH TABLE!
HOT TABLE that consumes electric in cost of only 0,30 Euro after 3 hours using so it is more saving than other expensive heating systems. There is no fuel burning system, there is zero CO2 emission, therefore it is totally environment friend thanks to HOT TABLE you won’t see gas release, head ache or odor problems.

PRODUCT TYPES AND OPTIONS:
HOT TABLE that was designed to meet every kind of needs was presented to customers with various alternatives.
We can meet every kind of requests with options of Single Table (4-6 people), Double Table (6-8 People), Bistro Table (4-6 People) with and without upper table, with logo special for the firms, with plugs in different colors and model options.

If you want to keep standard table surface of your place then you may combine your table with down heating accessory of HOT TABLE and so you may have maximum comfort without getting far from your organizational identity.Turkish Patent Institute tested and approved HOT TABLE!
HOT TABLE that was designed to remove negative cases arising from “hosting customers in outdoor areas” which is rapidly rising trend of recent times, that is under protection of TURKISH PATENT INSTITUTE and applied all required tests.HOT TABLE that is the smartest and most saving alternative heater among outdoor heaters has CE certificate and 2 years warranty.

PRODUCT SPECIFICATIONS
• 2 mm iron sheet
• Static Paint
• Carbon Resistance 1600 - 2000 Watt
• Collapsible structure with fan, automatic adjustable subject to environment temperature,
• Resistance life is 6 years
• 2 years warranty period
• Table surface 70x70 cm
• Easy assembling
• 125 cm cable length
• Weight 11 kg

Isıtmalı Masa, Isıtıcılı Masa, Sıcak Masa, Ufolu Masa, cafe, garden, gardendesign, masa, bahçelievler, sıcakmasa, açıkalanısıtma, açıkalan, çevredostu, restaurant, restoran, pastane, tasarımürünler, içmimar, dekorasyon, ısıtıcılımasa, ısıtmalımasa, isitmalimasa, isitmalimasaayagi, açıkalanısıtma, heatingtable, tableheater, tableheating, heater, ısıtıcılımasa, isiticilimasaayagi, decoration, balkondekorasyonu, balkon, bahçemobilyası